loading

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Has Havuzculuk, rutin geçen bu sektöre, tümüyle yeni bir anlayış, yeni bir tarz getirmek üzere  siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Genç ve dinamik kadronun amacı, sektörde verimli teoriksel ve pratstiksel bilgilerle; köhne tasarım ve üretim anlayışının tümüyle dışına çıkmak, konuya layık olduğu evrensel kaliteyi kazandırmaktır.

Havuz sektöründe, kaliteyi öncü edinen ve sektörde hizmetten ödün vermeyen bir polika ile ürünlerini piyasaya sunan evrenselliğii ilke edinen Has Havuzculuk, dünya da hızla büyüyen bu sektöre “ kaliteli ve kullanışlı ürünler” sunmaya adım attı.

Bu sektörün en genç üyelerinden birisi olmakla birlikte; sektöre olan tutkusu, dinamizmi, yeniliğe açık, idealist anlayışı, dürüstlüğü, disiplinli çalışmasıyla, tüm zorluklara rağmen günden güne büyüyerek, konusunun en önemli markalarından biri olmaya adım atmaya Has Havuzculuk olarak karar verdik.

Genç ve dinamik kadronun amacı, sektörde müşteri memnuniyeti sağlamak, idealist düşüncelerle yeni projelere imza atmak ve , konuya hakim çalışanlarımızla sizlerin işlerini kolaylaştırmak.